O nas

 

E-Apteka Centrum obsługiwana jest przez Aptekę Centrum w Dębicy przy ulicy Krakowskiej 10, na podstawie koncesji o numerze FATA-9211-GM-14/11/94 na prowadzenie apteki ogólnodostępnej wydanej przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Tarnowie

Oferujemy sprzedaż produktów leczniczych wydawanych bez przepisu lekarza, suplementów diety, kosmetyków, produktów medycznych, materiałów higienicznych i sprzętu medycznego.
Długoletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej dostarczyło nam wiedzy jak spełniać rosnące wymagania rynku, łączyć je z najlepszą jakością produktów i obsługą Naszych Klientów. Apteka od początku istnienia zarządzana jest przez farmaceutów, co daje pewność, że w  każdym aspekcie prowadzonych działań dbamy o najwyższe standardy,  łącząc przyjemność i  pasję z konsekwentnie realizowaną filozofią marki. Doskonale wiemy że najważniejsza jest jakość i dostępność naszych produktów oraz przystępna cena. Aby temu sprostać współpracujemy z wiodącymi producentami kosmetyków i leków w Polsce oraz za granicą.
Ddamy również o najwyższą jakość obsługi Naszych Klientów. Gwarantujemy sprawną i szybką realizację zamówień oraz spójną komunikację. Przez 24 godziny na dobę zapewniamy kontakt z wykwalifikowanym i doświadczonym personelem naszej placówki, który chętnie służy poradą i informacją o oferowanych produktach leczniczych.

Dostarczamy produkty na teren całej Polski i do wybranych krajów Unii Europejskiej. Wysyłane produkty są elegancko i solidnie zapakowne, zapewniając pełną satysfakcję i bezpieczeństwo.

Zaufało nam już setki Użytkowników. Sprawdź sam i dołącz do grona naszych stałych gości.

Życzymy miłych zakupów.

 

 

 


 

 

 

 

Projekt i wdrożenie:
Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Rzeszowie
ul. Warszawska 12a, 35-205 RZESZÓW,
tel. 17-862-05-45, fax 17-862-04-06,
e-mail: biuro@rzeszow.wif.gov.pl

Sprawdź aptekę

Koncesja na prowadzenie apteki

BIP Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego